Tanel Laanmäe lühikesest odakaarest: tahtmine sai reaalsest olukorrast võitu

Odaviskaja Tanel Laanmäe avas hooaja Heitjate seeriavõistluse avaetapil tagasihoidliku 76.40-ga. Mees ise aga kehvast tulemusest suuremaid järeldusi tegema ei hakka, sest võrreldes eelmise hooajaga on ta paremas seisus.

«Ei olnud päris see tulemus, mida ootasin. Hoojooksu ei saanud üldse klappima. Põrutasin enne Hispaania laagrit kanda ning seetõttu sain ainult ühe trenni raja peal teha. Olek on veidi toores veel, aga kui asjad paika saan, siis järgmine võistlus on juba parem,» ütles Laanmäe, kes võistleb järgmisena kas Lätis või Soomes.

Võrreldes eelmise aasta sama ajaga hindab Laanmäe enda seisu paremaks. «Seis on tegelikult hea, kuigi tulemus oli pettumust valmistav. Võistluste eel tundsin end väga hästi. Vahepeal saab tahtmine reaalsest olukorrast võitu. Tehniliselt olen parem kui eelmisel aastal, aga täna see ei kajastunud mitte kuskil. Aga ma ei hakka sellest järeldusi tegema. See oli lihtsalt üks halb päev.»

«Ma ei jõudnud täna isegi ära väsida. Oleksin tahtnud veel paarkümmend katset teha. Võib-olla ongi hea, et sain väiksel võistlusel vitsad kätte,» lisas ta.

Allikas: Karl Rinaldo, sport.postimees.ee